Opinie o listach od Mikołaja

2014-12-27

W tym roku mój 3-letni synek otrzymał List od Mikołaja. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Malec był zachwycony, że napisał do niego sam Mikołaj, a do tego z listu wynikało, że Mikołaj sporo o nim wiedział. Synek od razu poprosił, by list powiesić mu na drzwiach lodówki -gdzie zwyczajowo umieszczamy nasze zdjęcia, pamiątki itp. Taki list to niebanalny prezent. W przyszłym roku też takie wyślę. Polecam!!!

Bartek
2014-12-27

List od Mikołaja to przede wszystkim wielka frajda dla małych i dużych, którzy go otrzymują. Fantastycznie jest patrzeć na promieniejące radością twarze dzieci, do których napisał zimowy ulubieniec. Parafrazując tekst pewnej reklamy: zakup listu - kilkanaście złotych, radość mojego dziecka - bezcenne!!! I jeszcze jedno - listy są pięknie, starannie wykonane. U mnie wiszą w pokoju dziecięcym, oprawione w antyramę:) Polecam!!!

Paulina
2014-12-27

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami 5 na 5. Pozdrawiam i do następnego roku

magda
2014-12-27

Bardzo fajny pomysł. Wnuki były bardzo zadowolone

Teresa
2014-12-27

Super list, dzieci naprawdę bardzo się cieszyły, następnym razem proponowałabym listy drukować na grubszym kredowym papierze

asia
2014-12-27

list był ogromną niespodzianka dla dzieci i sprawił im wiele radości. polecam

Mariusz
2014-12-27

To był świetny pomysł.Moi wnukowie pozytywnie przyjęli list od Mikołaja. Było to dla nich wielkim przeżyciem. Listy dotarły zgodnie z datą jaką wybrałam. Polecam wysyłanie listów od Mikołaja, to dla dziecka miły prezent i dużo pozytywnych przeżyć.

Ewa
2014-12-27

Listy wykonane bardzo starannie. Dziecko pod wielkim wrażeniem. Myślę, że w przyszłym roku też zamowie. Polecam.

magda